Autolīzings
Finansējums līdz 15 000 EUR

Aizdevuma summa

No 1000 līdz 15000 €

Aizdevuma Termiņš

No 12 līdz 84 mēn

Procentu likme

No 8.9%

ATSTĀJIET SAVU PIETEIKUMU AUTO LĪZINGAM

Aizpildiet pieteikumu, un mēs sazināsimies ar jums tuvākajā laikā

Aizdevuma summa (EUR)
3000
15000
Atmaksas periods (Mēn)
12
84

Kontakti
Zvaniet un pasūtiet automašīnas atlasi pie mums
+371-23009999
Tālrunis
+371-23009999
info@avtopodbor.lv
Mūsu adrese
Lubānas iela 129C, Latgales priekšpilsēta, Rīga, LV-1021

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus

Mēs izmantojam sīkdatņu failus, lai uzlabotu sniegtos pakalpojumus. Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat mūsu sīkdatņu failu izmantošanas politikai. Lai iegūtu papildu informāciju, lūdzu, noklikšķiniet uz saites Sīkdatņu Lietošanas Politika.
Atļaut visus sīkdatņu failus
Tikai nepieciešamie sīkdatņu faili.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus

Iestatījumi
Sīkdatņu faili, kas nepieciešami vietnes pareizai darbībai, ir vienmēr ieslēgti. Citiem sīkdatņu failiem var būt iespējams veikt iestatījumus.
Nepieciešamie sīkdatņu faili
Vienmēr ieslēgti. Šie sīkdatņu faili ir nepieciešami, lai varētu izmantot vietni un tās funkcijas. Tie nevar tikt atslēgti. Tie tiek uzstādīti atbildot uz jūsu veiktajiem pieprasījumiem, piemēram, privātuma iestatījumu uzstādīšana, pieteikšanās sistēmā vai veidlapu aizpildīšana.
Analītiskie sīkdatņu faili
Disabled
Analītiskie sīkdatņu faili ir tie, kas tiek izmantoti, lai uzkrātu informāciju par to, kā lietotāji izmanto vietni. Tās tiek izmantotas, lai analizētu un saprastu, kā lietotāji izmanto vietni un, lai uzlabotu tās funkcionalitāti un pieredzi. Šie sīkdatņu faili parasti tiek izmantoti ar trešās puses rīkiem, piemēram, Google Analytics.
Reklāmas sīkdatņu faili
Disabled
Reklāmas sīkdatņu faili ir tie, kas tiek izmantoti, lai personalizētu reklāmas un piedāvājumus, kā arī lai izsekotu reklāmas efektivitāti. Tie tiek izmantoti, lai noteiktu jūsu intereses un piedāvātu jums atbilstošus piedāvājumus un reklāmas. Tie var tikt izmantoti arī, lai izsekotu, cik efektīvi reklāmas ir un kādus piedāvājumus lietotāji atzīst par interesantiem. Tie var tikt izmantoti arī ar trešās puses rīkiem, piemēram, Google AdSense un Facebook Reklāmas.